Svet-Stranek.cz
www.nahradske.cz
Hostinec na Hradské - Vrbka

Elektronická evidence tržeb:www.nahradske.cz

Elektronická evidence tržeb

V této provozovně musí být v rozporu se Základní listinou práv a svobod Babišův šmírovací systém elektronické evidence tržeb.

Podle tohoto zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


"Nevinným totiž nelze vládnout. Stát má jednu jedinou pravomoc - zatočit s tím, kdo překročí zákon. Jenže když není dost pachatelů, musí si nějaké obstarat. A tak začne stavět mimo zákon kde co, až už není možné normálně žít, aniž by se člověk proti něčemu neprovinil. Národ poctivců není nikomu k užitku. Z takového nic nekouká. Stačí ale schválit pár zákonů, které nelze ani dodržovat, ani vymáhat, ani objektivně vykládat a a rázem máte národ provinilců. A těm už vládnout lze"

Ayn Rand, Atlasova vzpoura, doporučuji ke čtení.Tento šenk byl možná v provozu již za Třicetileté války, buď ji přežil, nebo byl po ní obnoven. První písemná zmínka je z roku 1670. Přežil tedy vládu Habsburků, Československou republiku, Hitlerovský protektorát, komunistickou totalitu, svobodné nadechnutí po roce 1989, tak přežije i Babišistán.
návštěvníků stránky
celkem53 212
tento týden239
dnes21